Pārlekt uz galveno saturu

Lauksaimniecības fakultātes studentu un maģistrantu zinātniskā konference "Daudzveidīga lauksaimniecība"

Attēla autors: No LLU arhīva

Katru gadu aprīlī Lauksaimniecības fakultātē notiek studentu un maģistrantu zinātniskā konference "Daudzveidīga lauksaimniecība". 

2023. gadā konference notiks 19. aprīlī. 

Konferencē piedalās bakalaura studiju programmas pilna laika 4. kursa, nepilna laika 5. kursa studenti un 2. kursa maģistranti, kuri aizstāv savus studiju noslēguma darbus. Konferencē var piedalīties arī jaunāku kursu studenti, prezentējot sava pētījuma vai izmēģinājuma rezultātus.

Konference notiek klātienē, tā sāksies ar plenārsēdi un turpināsies ar studentu pētījumu rezultātu prezentēšanu trijās sekcijās.

 

Konference sāksies  ar svinīgo plenārsēdi plkst. 10:00 par godu Lauksaimniecības augstākās izglītības 160. gadu jubilejai.

Konferenci ar svinīgām uzrunām atklās LBTU rektore Irina Pilvere un LF dekāne Dace Siliņa, turpinājumā ar savu dzīves pieredzi Lauksaimniecības augstākajā izglītībā dalīsies Dr.agr.habil. Antons Ruža.

Plenārsēdes laikā studenti pasniegs "Zelta pildspalvu". Šo tradīciju Lauksaimniecības fakultātē ieviesa 2013. gadā, atzīmējot Lauksaimniecības augstākās izglītības 150 gadu jubileju un pasniedzot "Zelta pildspalvu"  studiju procesā iesaistītajiem mācībspēkiem, kuru ieguldījumu studējošie ir īpaši novērtējuši. Mēs katrs esam nozīmīga daļa Lauksaimniecības augstākajā izglītībā, tāpēc aicinām Jūs pievienoties plenārsēdei un atzīmēt svētkus kopā!

Plenārsēdes noslēgumā cienāsimies ar svētku kūciņām, bet pēc tās no plkst. 11:30 turpināsies studējošo zinātniskie referāti trīs sekcijās.

Darbs sekcijās sākās plkst. 11:30

Agronomijas sekcija I, 224. telpa, vada maģistrants A. Spuriņš

Agronomijas sekcija II, 233. telpa, vada maģistrante L. Dučkena

Lopkopības sekcija, 209. telpa, vada V. Ņikonova

Konferences darba kārtība ir sagatavošanā.

Konferences tēzes sūtīt uz janis.kaneps@lbtu.lv līdz 18.04.2023

Vairāk informācijas: https://www.lf.llu.lv/lv/studentu-konference-daudzveidiga-lauksaimnieciba

 
 
Pielikums Izmērs
LF_studentu_konference_2023_prog_1.pdf 207.96 KB
Pievienots 17/04/2023